Naujienų archyvas

Tarptautinės EASTCON Drakono valčių varžybos Vokietijoje

2022 09 06

Nuo 2008 metų nereguliariais intervalais savo darbuotojams EASTCON organizuoja 2 dienų susipažinimo ir patirties pasidalijimo susibūrimus su įvairia programa.

Ryškus tokių renginių akcentas yra spalvingos ir linksmos drakono valčių varžybos, kurios organizuojamos su didžiule aistra, atsidavimu ir įsipareigojimu.

Šiemet papuoštose EASTCON vilos patalpose Rochlice (Saksonijoje) vietoj 10 šalių, deja, galėjome pasveikinti tik 3 šalis.

2022 m. rugpjūčio 18 d. Gröblitzer Weg viloje vyko vadovų konferencija, kurią vakare pakeitė tradicinis vokiškas grilio vakarėlis.

Po atidarymo ir EASTCON koncerno vadovų D. Lipps, G. Norvilo bei A. Balzer’io sveikinimo kalbų su meile paruošto furšeto metu darbuotojai turėjo galimybę pasikeisti mintimis ir idėjomis. Visų akį patraukė ant sienų iškabintos, EASTCON trisdešimtmečio istoriją atspindinčios, nuotraukos.

Savo įgūdžius ir sugebėjimus darbuotojai galėjo pademonstruoti nedidelėse rungtyse. Karūnuoti buvo „Protingiausias“ (geriausiai atsakęs į viktorinos klausimus apie EASTCON), „Stipriausias“ (per tam tikrą laiką greičiausiai suvalgęs dešreles) ir „Greičiausias“ (greičiausiai išgėręs alų) EASTCON darbuotojas.

Kitą dieną Koncerno vadovybė pasveikino darbuotojus, susirinkusius į 5-ąsias tarptautines EASTCON Drakono valčių varžybas Westewitz mieste. Sudarius komandas Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos dalyviai, nepaisant dulkiančio lietaus, pradėjo nuo apšilimo treniruotės.

Pranešėjas Stefanas, įterpdamas tai vieną, tai kitą šmaikštų žodį ar posakį, pasirūpino smagia nuotaika.

Tada prasidėjo rimti reikalai:  2 valandas trukusios varžybos startavo punktualiai, lygiai 11.00. Po įtemptų lenktynių latviai minimaliu skirtumu prieš lietuvius pirmi pasiekė finišą. Trečią vietą užėmė estai, o ketvirtoje liko vokiečiai.

Šventiniame vakare buvo apdovanoti Drakono valčių turnyro nugalėtojai ir pasiūlytos skanios vaišės. Be to, mūsų ilgametei darbuotojai Ute‘i Wiedera‘i už 30 metų ištikimybę ir asmeninį indėlį buvo įteiktas EASTCON Garbės diplomas.  

Aukščiausios klasės pramoginę nuotaiką sukūrė Leipcigo muzikinė grupė TrioB XL, Marvino ugnies šou ir vedėjo Stefano magija. Šventės pabaigą vainikavo puošnus Koncerno vadovybės įteiktas EASTCON tortas!

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir ypač p. D. Lipps, p. G. Norvilui, p. A. Balzer‘iui , o taip pat p. J. Vulans ir p. S. Suveizdžiui už šį nepamirštamą vakarą! 

 


0001_foto247_1662463431-4493e43a6aa6d7f1c3b879b7b7368469.jpg