Naujienų archyvas

SVARBI KIEKVIENA ŠIRDIS

2020 03 26

Šiandien kaip niekad visi suvokiame, kokia svarbi ir atsakinga medikų ir medicinos įstaigų pagalba, kovojant ir užkertant kelią COVID-19 viruso protrūkiams ir jų padariniams. Kokia didžiulė jų atsakomybė sveikatos priežiūros užtikrinimui šalyje paskelbto karantino laikotarpiu ir po jo. Taip pat suvokiame, kokie atsakingi šiandien turime būti visi.

Įmonės darbuotojai nedvejodami pritarė pasiūlymui penkis EASTCON „ISO intelligent ION“ oro grynintojus, veiksmingai neutralizuojančius bakterijas ir virusus bei mažinančius jų plitimo galimybę, padovanoti VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Krikščioniškųjų gimdymo namų Akušerijos – ginekologijos klinikai.

Dėkojame šios klinikos vadovui Virgilijui Rudzinskui ir kitiems gydytojams, kurie teigiamai įvertino mūsų oro valymo įrangos privalumus. Puikiai suvokiame, koks mažas mūsų indėlis dabartinės situacijos kontekste, visgi džiaugiamės, kad šiuo sudėtingu laiku nors mažiausia kruopelyte galime prisidėti prie to, kad saugiai plaktų kiekviena širdis, kad būtų išsaugota naujai užgimstanti gyvybė.


0001_kauno-klinikine-ligonine_1585235119-b7fdc9b33e3f9feebd1c619e7d3003d7.jpg