Naujienų archyvas

EASTCON KARTINGŲ VARŽYBOS

2022 09 19

Variklio gaudesys...startas... tiesioji...posūkis... posūkis... posūkis... posūkis ... posūkis... tiesioji... finišas! Reakcijos, technikos, greičio, adrenalino derinys!  Kas tai? EASTCON darbuotojai atsakymą žino iškart: kartingų varžybos!

Keleri metai iš eilės trunkanti ir įmonės puoselėjama tradicija šįmet pritraukė per trisdešimt kolegų, mėgstančių greitį ir norinčių patikrinti savo jėgas bei galimybes. Visi dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius - moterų ir mišrųjį. Dvi valandas trukusios azartiškos rungtynės suteikė daug gerų emocijų ir patiems dalyviams, ir jas stebėjusiems žiūrovams. Tikimės, kad užburiantis reginys kitais metais pritrauks dar daugiau dalyvių.

Kaip ir visose varžybose, patiems geriausiems ir ištvermingiausiems buvo įteikti sportiniai apdovanojimai ir asmeninės dovanos.

Tarpiniame važiavime prizines vietas užėmė Mindaugas. Agnė ir Rita. Moterų pogrupyje laimėtais medaliais šįkart džiaugėsi Venanta (bronza), Julija (sidabras), Aušrinė (auksas), o mišriame pogrupyje laimėtomis taurėmis - Laimutė (3-čia vieta), Gintaras (2-ra vieta) ir pirmą vietą užėmusi Aušrinė.

 

Sveikiname visus nugalėtojus! 

 


0001__mg_0514_1663595742-4597fe291a1c429edc2bda865e03f07f.JPG