Naujienų archyvas

EASTCON Drakono valčių varžybos 2023

2023 08 08

Ir šiemet EASTCON pakvietė savo darbuotojus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos į populiarias drakono valčių lenktynes, kurių metu visų šalių atstovai turėjo galimybę susipažinti ir pasikeisti patirtimi. Kadangi praėjusių metų nugalėtojais tapo komanda iš Latvijos, varžybos buvo organizuotos Latvijoje, nuostabiame Silene Resort & Spa kurorte.

Kol penktadienį direktoriai diskutavo kelias valandas trukusioje konferencijoje, darbuotojai pasinaudojo galimybe pasidžiaugti gražiu oru ir pasimėgauti saule. Penktadienio vakare  prie skanaus ir gausaus švediško stalo EASTCON darbuotojai keitėsi žiniomis, vertino varžovų pajėgumą ir ruošėsi kitos dienos varžyboms. Vakaro metu, buvo karūnuotas EASTCON darbuotojas, pasižymėjęs didžiausia ištverme (šuoliai per virvutę), EASTCON darbuotojas, turintis stipriausius kojų raumenis (pritūpimai), ir labiausiai subalansuotas EASTCON darbuotojas (stovėjimas ant vienos kojos).

Šeštadienį įvyko šeštosios drakono valčių varžybos, kurios buvo svarbiausias savaitgalio akcentas. Kolegos iš Lietuvos, kurie (kaip ir latviai) šį kartą į varžybas atvyko su dviem komandomis, sužibėjo prisistatymo rungtyje su įspūdinga programa. Vokiečiams šiemet labai pasisekė, kad jų komandoje buvo pasaulio drakonų valčių lenktynių čempionė Katrin Volkmer. Prisistačius  komandoms, dalyviai iš Vokietijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos pradėjo apšilimą, o nuo 14 val. prasidėjo rimtas darbas. Po įtemptų 2 valandas trukusių varžybų, lietuvių komandą (geltoni marškinėliai) finišo liniją kirto pasiekę 1:00,33 min. laiką ir aplenkė latvius (raudoni marškinėliai). Trečioji vieta atiteko antrai lietuvių komandai (žali marškinėliai) pasiekusiai 1:09,85 min. laiką. Ketvirtoje vietoje liko  estai, nuplaukę atstumą per 1:10,39 min. Penktoji vieta atiteko Vokietijos komandai, kuri finišą pasiekė per 1:18,30 min. Latvių antroji komanda (balti marškinėliai) užėmė paskutinę vietą su rezultatu 1:29,41 min.

Visi EASTCON drakono valčių varžybų dalyviai buvo apdovanoti  šventiniame vakaro renginyje prie gausaus vaišių ir gėrimų stalo. Rokenrolo klasikos grupė "Peters Ivars Band"  kvietė vakaro dalyvius pamiklinti kojas, o  trijulė "Medievalita" užbūrė visus, surengusi nuostabų lazerių spektaklį. Vakarą vainikavo tradicinis EASTCON tortas, kuris ne tik gražiai atrodė, bet ir buvo labai skanus.


0001_1a_1691501570-90062610439461727744716df8df892e.jpg