Naujienų archyvas

EASTCON auga...

2023 08 11

... ir tiesiogine prasme. Šiandieninis globalizuotas pasaulis reikalauja, kad mes, įmonės, prisiimtume didesnę atsakomybę už aplinką ir visuomenę. Ypač pandemijos "Corona" padariniai, kai sutriko tiekimo grandinės, taip pat karas Ukrainoje, dėl kurio kyla kainos, rodo, kad būtina tausoti ribotus mūsų planetos išteklius.

Globalizacija, skaitmeninimas, išteklių trūkumas ir demografiniai pokyčiai lemia mūsų laikus ir taip pat kelia naujus iššūkius mums, kaip įmonei. Tačiau mūsų ekonominei veiklai vis didesnę įtaką daro ir daugybė politinių susitarimų, priimamų tarptautiniu, Europos, nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis. Be to, kad nuosekliai įgyvendiname 17 darnaus vystymosi tikslų (DVT), kuriuos 2016 m. patvirtino JT, norėtume dar vieną svarbų etapą tvarumo srityje pasiekti įgyvendindami iniciatyvą "EASTCON Forest".

Iniciatyva grindžiama svečių dovana, kurią EASTCON darbuotojai su dėkingumu priėmė šių metų drakonų valčių lenktynėms. Ekokubelis pripildytas specialaus auginimo granulių (eglišakių) ir biologinių lėto atpalaidavimo trąšų. Gerai prižiūrint, daigai išauga į didesnius augalus ir, kai tik jie pakankamai užauga, kartu su mediniu kubu gali būti persodinami į lauką. Dirba gerokai daugiau nei 60 darbuotojų, todėl EASTCON eglės miškas - natūraliai "Pagaminta Vokietijoje".


0001_ecocube_1691734967-ab05659bd6a0701159036a184ae0eda4.jpg