Naujienų archyvas

Aqua Vita vandens valymo sistema

2024 01 09

Grynas ir neužterštas geriamasis vanduo labai svarbus jūsų sveikatai ir asmeninei gerovei. Todėl vandens valytuvai yra būtinybė, kurios neturėtų būti nė viename namų ūkyje. Būtent todėl sukūrėme naujovišką EASTCON Aqua Vita vandens valymo sistemą su vandenilio sodrinimo technologija. Šis modernus prietaisas suteikia galimybę akimirksniu gauti švaraus, skanaus ir atgaivinančio vandens.

Pamirškite per brangų mineralinį vandenį ir atraskite stebuklą, kuris apsaugos jūsų sveikatą ir gerokai pagerins gėrimo kokybę su aukštųjų technologijų Aqua Vita. Praturtintas vandenilis ne tik palaiko virškinimą ir imuninę sistemą, bet ir veikia kaip antioksidantas - taigi ne tik numalšinsite troškulį, bet ir natūraliu būdu išsaugosite jauną ir sveiką organizmą.

Tačiau švarus vanduo ne tik teigiamai veikia jūsų sveikatą. Jis turi įtakos ir bendrai jūsų savijautai, nes būdami tikri, kad vanduo yra švarus, galite mėgautis paruošto maisto ir gėrimų skoniais kaip niekada anksčiau.

Vandens valytuve naudojamos įvairios pažangios valymo technologijos, pavyzdžiui, atvirkštinio osmoso (RO) ir elektrolizės, kad iš vandens būtų pašalintos priemaišos, sunkieji metalai, bakterijos ir mikroskopiniai teršalai. Rezultatas - pagal aukščiausius standartus išvalytas vanduo, todėl visiškai saugus jums ir jūsų artimiesiems.

Investicija į pažangią EASTCON Aqua Vita vandens valymo sistemą su vandenilio sodrinimo technologija taip pat daro teigiamą poveikį aplinkai. Įrenginys sumažina vienkartinių plastikinių butelių poreikį, todėl mažėja plastiko atliekų ir su jomis susijusių anglies dioksido emisijų. Pasirinkę aplinkai draugišką vandens valymo sistemą Aqua Vita ne tik saugote savo sveikatą, bet ir prisidedate prie tvaresnės ateities.


0001_wasseraufbereitung-small_1704786976-49f7e78663e4f311ad332f93ce999613.jpg