Naujienų archyvas

EASTCON - UŽ TVARUMĄ!

2022 01 31

Naujuosius metus reikėtų pradėti nuo gerų sprendimų. Todėl, vadovaujantis Konfucijaus posakiu: „Daugiau reikalauk iš savęs, mažiau tikėkis iš kitų - tada neteks nusivilti!“, įvairių šalių EASTCON įmonės, prisidėdamos prie Jungtinių Tautų organizacijos „Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030“ įgyvendinimo, savo veiklą 2022 metais planuoja taip, kad ji būtų tvari.

 

EASTCON kokybė yra gyvenimo kokybė, o gyvenimo kokybei priskiriama ir subalansuota gyvenamoji aplinka. Šią pusiausvyrą  turime bandyti išlaikyti dėl savęs ir ateinančių kartų.

Metų metus EASTCON savo klientams siūlo aplinkai nekenksmingus gaminius: lyginimo ir valymo garais sistemą, kuri skatina valymą be cheminių medžiagų, natūralios vilnos patalynę, maisto gaminimo be riebalų sistemą, oro valymo sistemas, skausmo mažinimo be medikamentų priemones. Ir dabar atsiranda dar daugiau naujų gaminių, kurie skirti tvarumo palaikymui. Pastaruoju metu gaminių pakuotės taip pat buvo sukurtos taip, kad būtų tvarios.

Be pardavimo EASTCON įmonė norėtų įnešti savo indėlį  ir į aplinkos išsaugojimą.  To siekiant Lietuvos klientams dabar dovanojami muilamedžio riešutai – natūrali augalinė skalbimo ir valymo priemonė. EASTCON darbuotojai Latvijoje ir Estijoje Žemės dieną nori rinkti šiukšles parkuose, EASTCON bendrovė Baltarusijoje, įgyvendindama projektą „Ekologai ir aš“,  ištisus metus planuoja organizuoti  eilę akcijų su klientais ir darbuotojais, kad konkrečiais veiksmais padarytų ką nors gero mūsų planetai.  

 

Tvaraus vystymosi klausimas tampa vis aktualesnis – tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Globalizacija, klimato kaita, aplinkos tarša plastiko atliekomis vandenynuose, nykstantys gamtos ištekliai – visa tai įpareigoja tarptautinę bendruomenę veikti kartu. Ši tema vaidina svarbų vaidmenį tarptautiniu mastu veikiančiai įmonei EASTCON HOLDING, tad bendra veikla mes taip pat norime prisidėti prie mūsų Žemės ir mūsų aplinkos išsaugojimo.

 

 

 


0001_depositphotos_361487634_xl_1643612753-55dbd39c8ffdf13688270448f2b270a1.jpeg