Naujienų archyvas

EASTCON kolegų Estijoje 25 - mečio jubiliejus

2021 09 13

Po ilgos pertraukos tarptautiniame susitikime Estijos pietuose įsitikinome, kad EASTCON įmonių grupės  viziją galime derinti ir prie sunkių pandemijos iššūkių. Tiesiog turime džiaugtis net ir mažiausiomis pergalėmis, ieškoti naujų kelių ir būdų, nenuleisti rankų, tikėti savimi. Juolab, kad daugelis mūsų eastcon'iečių turime turtingą patirtį - nuo šiol vienas Estijos įmonės darbuotojų taip pat segės garbingą  ženklelį VICTORIA, nes jis papildė 25-iamečių koncerno kolegų gretas. 

2021.09.10 savo įmonės sidabrinį jubiliejų švęsdami senoje, pasakojimais apie besivaidenantį vaiduoklį apraizgytoje pilyje, inovatyvūs kolegos estai tarsi patvirtino: jei aptrupėjusį tinką ar girgždančius medinius laiptus su besilupančiais dažais, jei apdegusius rąstus pilies rūsiuose galima sušildyti, subtiliai paversti modernia archaika ir priversti tuo grožėtis, tai ir eiti pirmyn galima, kol kursime, kol brandinsime savo mintis, kol bandysime savo jėgas, kol sieksime savo idėjas ir norus versti tikrove. 

Tuo taip pat stipriai tikėdami, Estijos bendražygiams padovanojome kuršių vėtrungę ir palinkėjome visada žinoti, iš kur pučia sėkmės vėjas.

Ir dar: įsitikinome, kad estiška ramybė, šaltakraujiškumas ir lėtumas gali būti labai apgaulingi  - dainuodami savo tautines dainas, jie buvo skambiausi, greičiausi, nepralenkiami ir karščiausi iš mūsų trijų baltijiečių!


0001_1_1638341647-ee749a4213a6a7221c878b3fd589f31d.jpeg